O firmie

Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno - Budowlanych "INSTALBUD" prowadzi działalność od 1992roku. Wykonuje "pod klucz" obiekty budowlane kubaturowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Potencjał produkcyjny przedsiębiorstwa oraz długoletnie doświadczenie, pozwalają nam na realizację trudnych technicznie i organizacyjnie robót. Dodatkową działalnością firmy jest wynajem sprzętu budowlanego jak spycharki,koparki,koparko-ładowarki.Dysponujemy również zestawem niskopodwoziowym do transportu maszyn budowlanych o masie do 30T. Ponadto oferujemy wynajem powierzchni biurowe i handlowych.

JAKOŚĆ
Aby sprostać wymaganiom stawianym przez Inwestorów stale zwiększamy zakres naszych usług. Posiadamy certyfikat PN-EN ISO 9001:2001. Przestrzeganie zasad etyki zawodowej i uczciwości w biznesie są podstawą naszej działalności.

WSPÓŁPRACA
Gwarantujemy, że w obszarze swojego działania jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem a wysoka jakość usług oraz bogate doświadczenie gwarantują dobrą współpracę oraz powodzenie w realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych.